Teamviewer ile Bilgisayarınızdan Android Telefona Bağlantı

Teamviewer(ücretsiz) programı ile Bilgisayarınızdan Android tabanlı telefonunuzu yada Telefonunuzdan Bilgisayarınızı uzaktan yönetebilirsiniz. Teamviewer’ın Microsoft, MacOs ve Android tabanlı sağlamış olduğu ücretsiz yazaılımlardan yararlanabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan Android Telefona Bağlantı

1. Bilgisayarınıza Teamviewer(Microsoft için) indirmek için tıklayınız. İndirme işleminden sonra bilgisayarınıza istenen adımları uygulayarak kurunuz ve aşağıdaki şekilde çalıştırıp hazırlayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Android tabanlı telefonunuza da Teamviewer QuickSupport (Adroid için) programını telefonunuza indirmek için Google.com arama kısmına “teamviewer quicksupport android” yazmanız yeterli olacaktır. Aşağıda verilen linkten yükleyiniz ve programı başlatınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Yanda gösterildiği gibi telefonunuzdan Teamviewer programını çalıştırdğınızda ID’niz oluşacaktır.

Şimdi bu ID’yi bilgisayarınızda kullanıma hazır teamviewerprogramına “Uzaktaki cihazı kontrol et” alanına giriniz ve bağlantı kurunuz. Ayrıca telefonunuzdan bağlantıya izin veriniz.

Aşağıda olduğu gibi rahatlıkla telefonu bilgisayardan kontrol edebilirsiniz artık….

 

 

 

 

 

 

 

Ya da Android Telefondan Bilgisayarınıza Bağlantı kurabilirsiniz;

Bunun için sadece telefonunuza Teamviewer(for Android) programını indirmeniz yeterli olacaktır. Bilgisayarınız ID numarasınız telefondan girdiğiniz takdirde bağlanabileceksiniz…

Umarım değerli site takipçilerime faydası olmuştur….

 

Share

33889 Görüntüleme.

Mustafa YAVAŞ Yazar : Mustafa YAVAŞ

Öğretim Görevlisi - Adıyaman Üniversitesi // Adıyaman Meslek Yüksekokulu // Eğitim : Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği - Sakarya Üniversitesi

Teamviewer ile Bilgisayarınızdan Android Telefona Bağlantı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz