Web Tasarım ve Programlama Uzaktan Eğitim Sertifika Programı

http://uzem.adiyaman.edu.tr

WEB kopyaUzaktan Eğitim yoluyla verilecek Web Tasarım ve Programlama kursunun amacı, kişisel ve kurumsal siteler yapmak, görsel tasarım teknikleri ve dinamik web tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Kısa sürede 4 program öğrenip web yazılımcı olmak isteyenler: Temel Web Kavramları(Domain,Hosting,FTP), HTML/CSS, Dreamweaver, Photoshop ve PHP/MySQL ile Web Tasarım ve Programlama kursumuz tam size göre.

Web Tasarım ve Programlama kursumuzda temel web kavramlarından başlayıp, bir internet sitesinin tasarımı, programlanması ve veritabanı kurulumu dahil tüm işlemler uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Şirket ve kurumların web sitlerini veya blog,  portal gibi sayfa tasarımlarını oluşturmak ve düzenlemek isteyen herkesin katılarak kariyerinde internet programcılığı konusunda katkı sağlayacağı bir eğitim programıdır. Bu eğitimle web ajanslarında, çeşitli kurumlarda iyi bir kariyer sağlayabilir ya da kendi işinizin sahibi olarak da çalışma hayatınıza atılabilirsiniz.

Kurs hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

web_afis

Kurs hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

Share

4803 Görüntüleme.

Mustafa YAVAŞ Yazar : Mustafa YAVAŞ

Öğretim Görevlisi - Adıyaman Üniversitesi // Adıyaman Meslek Yüksekokulu // Eğitim : Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği - Sakarya Üniversitesi

“Web Tasarım ve Programlama Uzaktan Eğitim Sertifika Programı” for 2 comments

Web Tasarım ve Programlama Uzaktan Eğitim Sertifika Programı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz